Čtvrtek 17. 1. 2019, 09:40kontakt


zpět na seznam

Aktuality » Všeobecné

Kolejní knihovna beletrie

Čtete rádi? Chcete si odpočinout od skript a učebnic, odborných textů, nebaví Vás počítačové hry a neholdujete zimním sportům? Pak je tu právě pro Vás Knihovna – beletrie. Najdete zde téměř vše, co si méně či více náruživý čtenář může přát. Od klasiky po modernu, od pohádky k thrilleru, pro praktiky i teoretiky, Čechy i cizince, studenty, zaměstnance i mimouniverzitní občany…vybere si každý.
Od letního semestru Vám navíc knihovna bude moci nabídnout rozšířený repertoár knih a časopisů. Nově bude zavedena sekce „Slovenská kniha.“ K tomu navíc příjemné prostředí s možností posezení a počtení přímo na místě…to vše za symbolický poplatek 30,- na akademický rok.

Máte zájem? Neváhejte a navštivte Knihovnu – beletrii ještě dnes a to buď osobně - nachází se v přízemí koleje BCD vlevo od recepce a otevřena je běžně v těchto termínech:

Pondělí: 15 - 17 hod
Úterý:    18 - 20 hod
Středa:  10 - 12 hod
Čtvrtek: 13 - 15 hod

Nestíháte? Nezoufejte, napište e-mail na adresu: knihovna.bcd@gmail.com, zatelefonujte na +402 607 584 229 a dohodněte si individuální termín…
Seznam titulů, stejně jako další aktuality a zajímavosti z dění v knihovně naleznete na stránkách: http://knihovna.kam.czu.cz/.
Stále váháte? Tak přijďte a přesvědčte se na vlastní oči…Přiložené soubory

žádná příloha