Čtvrtek 13. 12. 2018, 17:25kontakt


zpět na seznam

Aktuality » Všeobecné

Poníček pomáhá dětem! Připojte se i vy!

Stačí opravdu málo a my všichni můžeme pomoci nemocné Karolínce. Akce, která je zaměřena na sběr víček od nápojových a jiných obalů, nám umožní získat finanční prostředky, které budou určeny na nákup zdravotních pomůcek pro nemocnou holčičku, která trpí svalovou hypotonií a dystrofií.

Díky pravidelnému a mnohdy i bolestivému cvičení se Karolínčin stav malinko zlepšuje, ale lékaři bohužel na rentgenu zjistili, že má navíc marginální luxaci obou kyčlí a tím se zase bohužel možnost chůze vzdálila.

Kája je veselá, usměvavá holčička, která miluje tanec, hudbu a moc ráda by si jednou doopravdy zatančila. V současné době navštěvuje kroužek hry na flétnu, keramiku a taneční kroužek, kde „tančí po svém“.

Její život nebyl vždy veselý, a proto byla v únoru 2012 společně se svým bráškou Filípkem svěřena do pěstounské péče svých prarodičů. Rodiče měli bohužel jiné zájmy, jako drogy a alkohol.

Pokud se rozhodnete Karolínce pomoci, věnujte prosím pozornost stránkám, kde se dozvíte, jaké typy víček sbírat a v případě, že se budete chtít informovat, jak nám sběr víček jde a jak přibývají penízky, můžete se kdykoli podívat na transparentní účet, který spravuje Karolínčina babička.

Sběrné místo se nachází v DK ČZU Poníček (kolej BCD), ze kterého se budou konat pravidelné svozy víček do výkupny. Víčka můžete nosit do DK kdykoli ve všední den mezi 8. a 17. hodinou. O svozech vás budeme informovat na facebookových stránkách DK ČZU Poníček.

Velice děkujeme za vaši podporu a Karolínce přejeme do budoucna mnoho sil na zvládání překážek, které jí život nachystal!Přiložené soubory

žádná příloha